Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova teszitek a számítógép...

Hova teszitek a számítógép alkatrészek dobozait?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 01:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy szekrénybe tettem az összes dobozt. Ha esetleg el akarnám adni a gépet, vagy valamelyik alkatrészt, akkor így az eredeti dobozával tudom eladni.
2021. júl. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a szekrény tetején vannak
2021. júl. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 P.O.C. ***** válasza:
100%

Kinek hova fér. Én minden dobozt beleraktam a számítógép ház dobozába, leragasztottam és felvittem a padlásra.


Kidobni nem ajánlott, még garancia lejárta után se. Ha el akarod adni a dobozost hamarabb megveszik és a szállítás is könnyebb, abba tudod a legnormálisabban becsomagolni. Sőt, bármilyen hihetetlen, még önállóan is szokták hirdetni csak a dobozt.

2021. júl. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bele a gépház dobozába.
2021. júl. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
23%
A kukába.
2021. júl. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A papír hulladékgyűjtőbe. Nem adok el csak úgy alkatrészeket, addig használok egy gépet míg ki nem nyiffan. Egy 2006-os működő gépem is van. Eladni fölösleges, nem kapnák érte annyit, hogy megérje bevinnem a városba, ellenben retro játékokhoz nagyon jó, nem kell hackelgetni a modern gépet, vagy virtuális gépekkel vacakolni.
2021. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kisebb dobozokat általában a nagyobba (pl ramokat alaplap dobozba, ssd dobozt videokártyáéba stb, ezeket a gépház dobozába), azt meg el van rakva szekrénybe.
2021. júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szekrény teteje nekem is. Iszonyat gyűjtemény van már, de minden cuccot néhány ezer forinttal drágábban el tudok adni, ha meg van hozzá a doboza.
2021. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Hát rohadjak meg, hogy nem akarok szemetet felhalmozni a lakásban :D

Remélem félreteszitek a vécépapírt is :D

2021. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9: Mégegyszer, hogy megértsed: ha el akarsz adni valamkt, akkor az eredeti csomagolás értéknövelő. Nyilván ha nem akarsz eladni, akkor nyugodtan kidobhatod. De PC esetében simán megéri pár évente fejlesztgetni, mert jó áron mennek el a dolgok. Pl. régi i5-i7 procikat még mindig nevetségesen magas áron adják, mikor a mai i3-asok erősebbek és olcsóbbak nála.


Emellett ha gariztatnod kell, akkor jó ha van gyári csomagolás amiben el tudod küldeni. Hiszen egy alaplap, videokártya, RAM kicsit amorf, és törékeny. Persze önmagában gariztatáshoz nem kell, csak mondom, egyszerűbb postázáshoz.

2021. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!