Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok...

Milyen laptopot ajánlotok maximum 150 000 Ft értékig?

Figyelt kérdés

Nincsenek olyan nagy igényeim, lehessen rajta sorozatozni, illetve fusson el rajta az iZotope rx hangszerkesztő és a Sony vegas (hobbimhoz kell, néha szoktam videókat készíteni).

Előre is köszönöm szépen! ^^



2021. júl. 14. 06:29
 1/5 anonim válasza:
95%
Ez ma a legalja szint. Menj be egy bevásárló központba, pl Auchan, és amit ennyiért adnak.
2021. júl. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért a "teszkó gazdaságos" kategóriát kapod meg. Ezen belül arra érdemes figyelni, ha van mozgástér, hogy minél több memória meg minél többmagos proci legyen a GPU kárára. Videó kódolásnál inkább ez fog számítani.
2021. júl. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzért leginkább használtat. Vannak olyan helyek, ahol korrekt állapotú használt céges laptopokat árulnak viszonylag korrekt áron. Érdemes lehet ilyen helyeken körülnézned.

Én pl pár éve vettem egy ilyet, jó mondjuk az egy 60 ezres gép volt, mert vizsgaidőszak közepén ment tönkre a laptopom és nagyon kellett, viszont a keret nagyon pici volt. De teljesen korrekt állapotú, egyedül az aksija gyengélkedik már. Még most is azt használom, bár nemsokára lecserélem valami komolyabbra szerintem.

2021. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy használt üzleti laptopot. Arra, amire szeretnéd jó lesz és ezerszer jobb minőség, mint a belépőszintű hulladék, amit újonnan kapnál ennyiért.
2021. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Akkor lehet inkább használtat nézek. Az aksija az nem baj ha nem tökéletes, úgyis csak otthoni használatra kellene, a mostanit is már csak bedugva tudom használni, mert úgy tönkrement már az aksija. Sajnos nincs nagyobb keretem hozzá, a diákmunkából összespórolt pénzemen szeretném lecseréltetni a mostanit.
2021. júl. 14. 12:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!