Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak a videokártyák ára van...

Csak a videokártyák ára van most az egekben? Más hardvereket nem érint?

Figyelt kérdés
Lesz nagy értékvesztés, amit most veszek akár használtan? Proci, alaplap, memória stb. ezek normális áron vannak most?
2021. júl. 10. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Volt drágulás, de nem olyan drasztikus és már vissza is állt kb.

Ilyenre pl az i3 10100f. 1 hónappal ezelőtt felment 45 ezerre 30-ról, most újra 30 ezer Ft. Ram-nál is volt, de nem annyira észrevehető. Eddig az alap ramok 1000-1200 ft/gb-nál kezdődtek használtan, most 1500 ft/gb is volt.

2021. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Én a belépő szintű alaplapnál vettem észre, főleg az Intel -eknék. A tavasszal még egy bő tízessel többe kerültek átlagban. De már vissza állt az is.
2021. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért a RAM-nál azt nem mondanám, hogy elenyésző 40% drágulás ahhoz képest, amikor tavaj vettem és ez is csak azértm mert most nem rég lejjebb ment 60%-ról.
2021. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem igaz, amit az első ír. RAM is jelentősen megdrágult. Csak egy példa: ez a RAM tavaly decemberig vesztett az árából, majd ugrásszerűen megdrágult, és tartja is a magas árát azóta is.


[link]

2021. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy az SSD-k is drágultak.
2021. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!