Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kompatibilisek ezek a hardverek?

Kompatibilisek ezek a hardverek?

Figyelt kérdés

Alaplap

[link]


Táp

[link]


Cpu

[link]


VGA

[link]


Gépház

[link]



2021. júl. 6. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mellesleg ha PCX-en gép összerakóba válogatod ki, csak kompatibilis alkatrészeket fog kidobni. De ha emailt küldesz nekik ugyanezzel a kérdéssel, pontosabb választ fogsz kapni. Szerintem kompatibilisek.
2021. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xKakashix ***** válasza:
100%

igen kompatibilis, de az az alaplap ránézésre is nagyon fapados, lehet választanék egy másikat egy picivel komolyabb vrm-mel és hűtőbordával

meg egyébként miért integrált vga-s procit választottál ha lesz hozzá külön vga?

2021. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 évig használtam ezt Photoshopra elég volt, gondoltam kéne mellé egy gyengébb vga is játékra
2021. júl. 6. 16:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként egy régi msi radeon r7370 et hozzáraktam de ha abba teszem a hdmit akkor nincs jel, tudna valaki tippet adni mi lehet a gond?
2021. júl. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!