Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen régi számítógéped van...

Milyen régi számítógéped van eltéve?

Figyelt kérdés
Régi alatt 2000 előtti gépeket értek, nem 2-3 éves laptopot. Miért tetted el? Használod-e? Mi fűz hozzá? Mit mondtál anyádnak, barátnődnek, amikor őrjöngött, hogy dobd már ki ezt a "régi szart"?

2021. jún. 3. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem 2000 előtti gépem van, hanem 2006-os, a videókártya benne 2002-es. Működik, be van kötve, használom is régi játékokhoz, amik modern rendszeren már nem (vagy csak szenvedés árán) futnak.
2021. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HP Jornada 680. Érdekességnek vettem, hibás az érintője, semmire sem használom. Plusz pihen egy érintetlen C64 is a szekrény aljában, de nem használom. Minden másom 2000 utáni, nekem az volt az aranykorszak.
2021. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy socket A-s(másnéven socket462) alaplapom van egy valamilyen Duron procival. Nem az enyém volt, tavaly kaptam egy csomagtartónyi régi pc alkatrészt, azok között volt. Ram is van benne, nem tudom, hogy mennyi, de megabájtos nagyságrand. Működik, hibátlan. Nem szoktam működő dolgokat kidobni, szerencsére családi ház van, sok melléképülettel. :)
2021. jún. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Van egy működő Plus-4, 2 gyári C64 (az egyik a klasszikus, a másik a lapos verzió), egy tuningolt c64 és egy Amiga 500+. Természetesen nem használom őket napi szinten, gondosan el vannak rakva, néha ha kedvem támad, akkor egyiket másikat előszedem. A C64-hez gyerekkori élmények fűznek, a többi pedig olyan volt, amit akkoriban szerettem volna, de nem volt, így utólag beszereztem.:)
2021. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Van egy 8088-os procis alaplapom 1979-ből.

És még működik is.

2021. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!