Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van itt olyan aki élete első...

Van itt olyan aki élete első számítógépjèt 2009ben vette és előtte nem érezte szükségét?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én 1990 be vettem azelőtt kaptam
2021. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én olyanra vagyok kíváncsi aki tényleg 2009ben vette első gèpjèt!
2021. ápr. 5. 17:05
 3/17 A kérdező kommentje:
Valakinek csak kell lennie itt!
2021. ápr. 5. 17:14
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Első notebookomat vettem akkor. De volt már PC-m előtte.
2021. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Én mindíg szent borzadállyal tekintek az olyan emberekre, akik fejben tartanak 12 évvel ezelőtt történt dolgokat, vagy azt, hogy pontosan melyik évben csináltak valamit, ha az egyébként nem egy jeles alkalom, mint a házasság, a gyerek születése, vagy hasonlók.
2021. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó az neked, ha van itt olyan?
2021. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5


97 december 23.án kaptam meg az első számítógépem! Jeles alkalom volt! Szerintem az a borzasztó, akinek olyan lyukas a feje, hogy a gyereke születésén kívül semmit sem jegyez meg. Ez nem erőlködés kérdése, van akinek van rendes memória, meg van aki olyan, mintha minden nap 2tonna füvet szívott volna. Lehet te szívtál is?

2021. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7


"Lehet te szívtál is?"


Soha nem tudod meg. 😎


Egyébként van aki a lényeges dolgokat jegyzi meg, és van aki kényszeresen elvész a részletekben és fölösleges adatokkal terheli a memóriáját.

2021. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Van aki 10év múlva is emlékszik, mert ilyen a memóriája, van aki meg 2hét múlva sem. Nem azért, mert így akarja, hanem, mert egyszerűen ilyen.


Az enyém az első, és nincs "terhelve" a memóriám, IQ teszten Mensa szinten csinálom, 6órákat aludva is jobban teljesítek, mint az átlag, és gyorsabban számolok fejben, mint egy 16éves gyerek számológéppel.


De az, akinek nem jut eszébe, hogy az első számítógépe mikor lett, az már-már a demens szintje

2021. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező 4MB sim ram volt benne azt elfelejtettem írni


így nézett ki amikor bekapcsoltam


[link]

2021. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!