Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lehetséges, hogy egy...

Az lehetséges, hogy egy monitort összekötök egy laptoppal, úgy mintha 2 monitor egymás mellett lenne? (Át lehet huzogatni az ablakokat).

Figyelt kérdés

A laptopon egy VGA kimenet van, a monitoron 2db HDMI, a számítógép 3 displayporttal, 1 HDMI és 1 DVI kimenet van.

2 megoldást látok: DVI-VGA kábel. És akkor a gépből megy egy a monitorba, meg a laptopba. Vagy valahogy úgy megosztani a képernyőt online, hogy a monitor képe ki legyen extendelve.

Egyébként a laptopon van win10, ami baj lehet az első verziónál szerintem.



2021. márc. 30. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

"És akkor a gépből megy egy a monitorba, meg a laptopba. "


Hogy mit akarsz?

2021. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

PC HDMI to monitor HDMI

PC DVI to laptop VGA

2021. márc. 30. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:

"PC DVI to laptop VGA"


Minek?

2021. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert a laptopom regi es lassu, de a PC-m gyors. Jobb lenne, ha a monitoron + a laptopon tudnék multitaskingolni (a PC képe menne mindkettőre).
2021. márc. 30. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:

" (a PC képe menne mindkettőre)."


Felejtsd el.

2021. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, én is így gondoltam.
2021. márc. 30. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval a laptopod kijelzőjét szeretnéd monitornak használni? Az nem fog menni. (Esetleg vehetsz egy USB-s HDMI rögzítőt, azt a laptopodra kötöd, DVI -> HDMI kábellel belekötöd az asztali gépet, és nézed a kapott videót a laptopon. De akkor már egyszerűbb venni egy monitort, 30k-ért van fullhd-s 22"-os.)
2021. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!