Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire gyanakodjak, ha monitor...

Mire gyanakodjak, ha monitor 1 mp-re kikapcsol majd visszakapcsol, lehet videókártya probléma esetleg driver vagy az összekötő kábellel lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Eddig csak egyszer csinálta, nem akarom, hogy valami komolyabb gond legyen ezért kérdeztem.
2021. jan. 27. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

"lehet videókártya probléma esetleg driver vagy az összekötő kábellel lehet a hiba?"

Jól sejted. Ezeket kell végigpróbálgatnod.

2021. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Stress teszt közben nem jön elő, driver a legújabb, összekötő kábelt pedig újat vettem.
2021. jan. 27. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az eseménynaplót, nincsenek-e benne a videódriver összeomlására utaló bejegyzések. Ha vannak, akkor szinte biztos, hogy a videókártya a hibás.
2021. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmi olyan nincs, ami videódriverre utalna, a monitor kapcsolt csak ki, a jelet vette, mert nem kellett újraindítani a gépet és nem is írt ki semmilyen hibát.
2021. jan. 27. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
monitor tápegységére gyanakodnék. más géppel is csinálja? vagy a gép más kijelzővel is csinálja?
2021. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na azt nem tudom kirpóóbálni, mert csak 1 van. De azóta nem csinálta, de mondom jelet az kapja a gép, szerintem a monitor b*zizott, mondjuk már 5 éves lassan...
2021. jan. 27. 15:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit teszteljek, hogy rájöjjek mi csinálja a hibát, mostmár 1 nap 2x is csinálta?
2021. febr. 13. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:

kábel, monitor

de azt írtad a kábel új, és írtad a moncsi 5 éves

akkor azt mondom, pont belépett abba a korba, amikor az elkók elkezdik felmonadni a szolgálatot

magyarul az elektrolit kondenzátorok púposodnak

szét kellene szedni, megnézni a tápjában milyen állapotok uralkodnak, és kicserélni ami olyan

egy durvább fokozatban majd olyat fog produkálni, hogy bekapcsol egy pillanatra, aztán kikapcsol, és ezt folyamtosan, úgy másodpercenként

van erről sok videó a neten:

[link]

[link]


Nem biztos, hogy igazam van, de ez a legvalószínűbb.

Aki ért hozzá, pár ezresért megcsinálja.

2021. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!