Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook 1650Ti Mobile-al 350...

Notebook 1650Ti Mobile-al 350 ezerig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég nagy dilemmában vagyok notebookválasztás terén, elsősorban azért mert a 1650Ti-ból kétféle változat van a piacon. A MaxQ ami a 1050Ti szintjén van, illetve a Mobile ami az RX 470 teljesítményére képes.

Azonban egyik gyártó sem hajlandó közölni melyik van a notebookjában, a webáruház sem tudja megmondani(rákérdeztem több helyen).

A notebookcheck-n nem találni azokat amik idehaza kapható, fordítva sem jobb a helyzet mert itthon nem kaphatóak azok amikbe e-szerint 1650Ti Mobile van.

Esetleg van egyéb módja hogy megtudjam melyik számomra a megfelelő?

20% rengeteg számítani számomra, illetve az sem mindegy hogy 300 ezerért melyiket kapom(viszonyítási alapnak:220 ezer volt 4 éve a 1050Ti-os asztali PC-m 1600-al).

1660Ti-nál is hasonló a helyzet, de ott a MaxQ-hoz elég közel van a 1650Ti mobile ezért is döntöttem emellett.(azok kb. 100ezer Ft-al drágábbak)

Szóval röviden: 1650Ti Mobile + 8GB + 256GB-os notebook-k érdekelnek.

144HZ és egyéb extrák nem lényegesek számomra, újonnan és csak notebook.



A válaszokat köszönöm!



2021. febr. 24. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy inkább spórolsz egy kicsit és veszel ezek közül:


[link]

2021. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!