Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen montirot vegyek? Mi a...

Milyen montirot vegyek? Mi a véleményetek a wifi stickről? Ram bővítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy PC gépem, ami egész jó, de sajnos most nincs monitorom hozzá, se net kábeles internet.

Monitor kellene hozzá, hogy használjam 22-24" között gondoltam 1920x1080-as felbontásban, itt az lenne a kérdésem, hogy egy 60 Hz-s 1-2 ms válaszidejű lenne jobb vagy egy 120-144 hz 2-5 ms válaszidővel.

Pl cs:go, lol max grafon fix 120 fps-re van állítva, többet is bírna, de ha nem korlátoztam, akkor nagyobb fightokkor volt egy kis drop 200-ról 160ra vagy változó, nem annyira feltünő, csak a számokat figyeltem, inkább fix 120-at preferálom.


Vezetékes internet az új helyen nem megoldható, vagy csak nehezen.

Wifi viszont van, ami speedtest alapján 150 mb/s laptopon mérve, ugyan ezt tudnám egy wifi stickel?

Pl egy ilyen: [link]


Illetve a logikáját nem pontosan ismerem, ha van egy wifi - 3 man csatlakozunk rá +1 kábeles, akkor a kábeles netsebessége erősebb és stabilabb mint a wifis, vagy a wifisek is lassíthatják a kábelest?


A ram, az is kevés egy kicsit, de csak RDR2-n tv-n játsza éreztem azt hogy 8 gb-ból majdnem 8 gb-ot használ, ddr4 2133 mhz-s ram van benne egy darab.

Ilyenkor sosem tudom, hogy vegyek az 1 db mellé + 1 hasonlót, amit vagy díjjazni fog vagy sem, vagy inkább egy kit-et vegyek és azok biztos jól fognak működni. - mert kb ugyan ilyen ramot sehol se találtam, ami a gépbe van.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de nem akartam 3 külön kérdést kiírni.



2021. febr. 13. 15:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen játékok érdekelnek, akkor muszáj megoldani a kábeles összeköttetést. Nem a sebesség számít, hanem a ping, az pedig még mindig verhetetlen kábelen.


és természetesen 120-144 hz Freesync / g-sync (videokártya függően) monitor legyen


memóriához kéne tudnunk, hogy milyen konfigod van. de kb. 3000-3200 mhz kellhet, és akkor egy 2x8GB KIT

A mostanit meg eladhatod

2021. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!