Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A hangkártyával lehet valami...

A hangkártyával lehet valami gond?

Figyelt kérdés

Még nyáron volt, hogy egyik reggel bekapcsoltam a gépet, a füles jobb oldala szólt csak. Kihúztam, majd vissza, után már mindkettő szólt, de azóta mintha "dobozból szólna" az egész. Próbálkoztam a beállításoknál, de nem szólt úgy, mint korábban.



Másik fejhallgatóval sem annyira jó, viszont miután egy másik bemenetbe dugtam a gép hátulján, ott jobban szólt, de nem tökéletesen.

Viszont pár napja az sem jó. Néha csak a bal szól, és ha megforgatom az benne, általában helyre jön.



Külső hangkártyávál jó a hang, emiatt gondolom, hogy vmi gáz lehet a gép hangkártyájával.


3 év alatt max. 5-10x húztam ki és be a fejhallgatót.


(jack csatlakozós Sony fejhallgató, asztali géphez van csatolva)

(Realtek High Definition Driver 6.0.1.7647 van a gépemen)



2021. jan. 22. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megforgatod és helyrejön, akkor biztos, hogy kontakthiba, mert egy jack csatlakozó analóg jelet továbbít, nincs benne semmilyen különösebb elektronika, ezért is mindegy alapesetben, hogy hogyan forgatod.
2021. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!