Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Max. mennyi ideig lehet...

Max. mennyi ideig lehet bekapcsolva egy PC naponta, hogy ne sérüljön/károsodjon (pl. túlmelegedés miatt)?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Az egyém non-stop megy az év kb 360 napján. Még sosem vettem észre, hogy ettől baja lett volna. Lecserélni sem meghibásodás miatt szoktam, hanem mert "kinövöm". De nem vagyok szakértő, csak egy gépfüggő-grafikus. :D
2008. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

pár perc egyenletes használat után a gép hőviszonya beáll egy szintre. Utána már gyakorlatilag nem melegszik tovább. (nyilván egy idő után már rakódik le annyi por, hogy ez gondot okozzon, de az már egy másik kérdés)


Az elektronikát jobban megviseli a ki-be kapcsolgatás, mint a folyamatos üzem.


ez enyém is rendszeresen be volt kapcsolva hónapokig, és semmi baja nem volt.

2008. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

enyém is megy non stop...ha elmegyünk valahova még akkor is megy,és semmi baja. még ha a notebook-on is vagyok,akkor is megy a másik :D szal ez van...

egy netfüggő lány :P

2008. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
A ventilátorok fognak hamarabb elhasználódni, ha 24 órát be van kapcsolva (főleg ha porosak), de azokat könnyen lehet cserélni.
2008. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon jó válaszok!

Köszönöm szépen!;)

2008. dec. 2. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!