Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapi videokártya kikapcsol...

Alaplapi videokártya kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi laptopom,amit csak netezésre használtam eddig.2015-ös Hp laptop.Amd a8 6410 4*2.0ghz proci,4 gb ddr3 ram,és amd radeon r7 m260 2gb gpu van benne.Van benne egy integrált videokártya is,egy radeon r5 512mb és van egy sejtésem,hogy a gép ezt használja.Tudom,hogy elég karcsú egy konfiguráció ez,de youtubeon egy 1080p videó lejátszása is csak szaggatva megy,egy f1 2014 low beállításon 5 perc alatt forró a gép.Legfrissebb radeon illesztőprogramot is leszedtem és az azt írja hogy az r5 alaplapi vga az elsődleges,és az r7 dedikálthoz meg azt írja hogy csatlakoztatva.Az eszközkezelőben rámentem az r5 integrált letiltására,amit engedélyezett is,de olyan szinten belassult a gép,hogy még az egérmozgatása is szaggatva ment.Szerintetek mi lehet?

2020. dec. 30. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A biosban tiltsd le.
2020. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nincs fent a drivere, talan semminek sem


Laptop gyartoi oldalarol szedd le a chipset drivereket, meg a video/graphics drivereket es telepitsd

integraltal is mennie kell mindennek


az hogy forro ez van, ha 2015 ota sose volt karbantartva akkor szervizbe kellene vinni, kitakaritatni es pasztazni

igen fizikailag a mocsoktol kell


[link]

2020. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!