144Hz monitor + videókártya 100ezerből?
Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy 144Hz-s monitort vásárolni, viszont a jelenlegi videókártyámon nincs DisplayPort, így azt is szeretnék venni. 100ezerből megoldható?2020. dec. 18. 19:42
2/6 anonim 



válasza:





Felejtős, a mostani piacon...(éppen 65K-ért láttam RX 570-t)
Inkább várj míg kapni lehet bármit is.
3/6 pappgr 



válasza:





Abszolút lehetetlen, ha csak MOBA-át akarsz csak 144hz-en játszani akkor is legalább egy 1050 ti-t mondanák, használt piacon kb 20-40. Monitort szerintem AOC-től vegyél, tűrhető minőség, remek ár-érték arány. A legolcsóbb fhd 144hz is 70-80. Ha nagyon jó deal-eket kifogsz akkor talán összejön de ha bármi komojabbat akarsz játszani akkor édeskevés lesz a kártya.
4/6 anonim 



válasza:





Milyen videokártyád van és milyen játékokkal szeretnél játszani ?
5/6 anonim 



válasza:





A probléma za, hogy egy olyan videokártya, amivel ki tudod használni a 144hz-et, már önmagában 100 ezer felett van.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!