Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung Story Station tapaszta...

Samsung Story Station tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 12. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Halk, gyors és mióta használom (~fél év) még azt sem éreztem, hogy langyos lenne.
2010. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lassú mert 5400RPM es.
2010. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
saját tapasztalat érdekel nem az h ránézek az adatokra és rávágom h lassú..
2010. aug. 12. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Lassú??? Hát te sem vagy informatikus.

Nos ez egy kíváló választás mivel gyors,csendes,nem melegszik és eléggé keveset eszik. Csak ajánlani tudom.

2010. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JulesM111 ***** válasza:

Szia!


Én ezt egy multimédiabox-hoz használom kb. 3-4 hónapja. USB-vel kötöttem össze, és a box mellett parkol. Ha akarok rá valamit másolgatni, akkor hálózaton keresztűl teszem meg.


A kinézete csini, csak az a hülye villogó led alatta rontja el a képet egy picit, de a fényerejét a bekapcsoló potméterrel egészel le lehet venni, így nem olyan zavaró egy sötét szobában filmnézés közben.


Nálam egész nap be van kapcsolva, sőt este sem mindig kapcsolom ki, szóval "hajtom" folyamatosan. Melegedése elhanyagolható ekkor is.


Adatok hordozhatóságára nem jó, mert ahhoz böszme nagy, és kellemetlen mindig a tápját dugdosni, és a többi...


Kb. 25ezer HUF-ért vettem, még mindig jó vételnek tartom.


Adatmásolás sebessége NTFS alatt USB 2.0-n alacsony kategóriás PC-nél kb. 25Mb/s-el elboldogult.

2010. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!