Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy GTX 750 TI-t és...

Vettem egy GTX 750 TI-t és ennek 6 pin csatlakozású kábel kell.Nekem a tápomból csak 4 pines jön ki.Tudnátok segiteni?Hogy ne feleslegesen vettem meg a kártyát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 17:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És ha uj tápot veszek akkor ha négyszügletüt veszek akkor befér?meg ugyanugy összetudom kötni mindennel?)cpu alaplap
2020. dec. 6. 20:02
 12/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen csatlakozók kellenek és az új táp leírásában benne van hány pinesek, molex stb tud nyújtani
2020. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

oohh, így már értem. ebben semmi sem normális. Hülye fos szabványgyilkos HP 😃


így én is azt javasolnám, hogy tápcsatit nem igénylő videokártyát keress inkább. ebbe új tápot rakhastz, de akkor keress hozzá átalakítót, mert nem szabványosat használnak, meg a franc tudja mit nem. én kihagynám, nem éri meg a vesződséget

2020. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!