Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik ennyire a...

Miért melegszik ennyire a videokártyám ?

Figyelt kérdés

Szóval a story a következő van egy RX 480-as vga-am shappire nitro + kiadású, magasabb gépigényű játékoknál Pl red dead 2, AC, STB iszonyatosan melegszik értsd 82-86 C ingadozik ami szerintem indokolhatatlanul meleg, gyanakodtam rá hogy hibás a kártya de igazság szerint volt már egyszer pontosan ilyen kártyám és dettó ezt csinálta. Szóval lényegében arra lennék kíváncsi hogy ez miért van, széria hiba lenne esetleg illetve ha van valakinek pont egy ilyen kártyája ő is ezt a jelenséget tapasztalja ? ?


Pár kérdést megelőzendően:

A kártyát kitakarítottam újra pasztáztam semmi változás,

Tápegység nem mai darab, de egy minőségi 500 W FSP

Gépház:"Gagyi Gamer " Kolink Aviator M két 12 cm venti és a ház oldallap is le van véve,

MSI Afterburnerben csak poénból belőttem 100-ra a ventit és banyek mint a turbina de ugyan olyan meleg ez a WTF kategória.


2020. nov. 28. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Táp venti kintről szívja a levegőt?
2020. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én itt is a szar hőcsövekre tippelek 😃

Ellenőrizd kézzel. Normál esetben azonnal át kell vennie minden csőnek a GPU 80 fokos hőjét, amit aztán a lamellákon ad le. Tehát 80 fok... az forró, nagyon. eszre veszed. Főleg ha idle 30 fokról indul a kártya. Amelyik cső nem 80 fokos, az lesz a hibás. Ha mindegyik hűvös marad, akkor mind eleresztett.

2020. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!