Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szükséges hűtőventillátor egy...

Szükséges hűtőventillátor egy olyan géphez, aminek a gépházán nincs rajta az oldallap, és tud szellőzni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nincs rajta az oldala, nem egyenlő azzal, hogy szellőzik. Mármint, de átmehet rajta a levegő,de nem lesz effektív, mert nem irányítottan áramlik.



Amúgy attól függ, milyen gép, milyen használat mellett.

2020. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon casual használatra van meg itthon (javarészt böngésző használata, valamint pár kis játék, pl terraria és rocket league tehát nagyon nem kell megerőltetnie magát)


táp:N-Power 500W N500

kártya:gigabyte gtx1050 4gb

processzor:intel i5 7400 3.00ghz

alaplap: ASUS B250M-A (LGA1151)

ram: 8gb

2020. nov. 23. 13:34
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
Én még abban az időben kezdtem el Pc-zni, mikor nem volt még divat plusz ventiket rakni a házba. Így a mostanában sincs, viszont nincs rajta az oldala. Játékra, videóvágásra használom, a leghangosabb hardver az a HDD. Inteles gép. Ez elvan plusz venti nélkül is. VGA max 68°-ra melegszik, fölé nem megy, cpu még ennyire sem. (GTX1070,i7-8700 Arctic Cooling hűtő)
2020. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mivel oldallap híján a venti hatekonysaga minimalis.

Nekem is le van véve, játék alattbse tobb 65 foknal nyáron.

2020. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!