Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes ház hűtőt venni, vagy...

Érdemes ház hűtőt venni, vagy jó ha leveszem az oldallapot?

Figyelt kérdés
A gépem egy régi házban van, szinte nulla a szellőzése, gyakran felmegy akár 70 fokra is a proci netezés közben is, hát ez minden csak nem jó. Ha oldala le van véve, akkor teljesen jó minden, max 45 fokig megy a hőmérséklet, csendes lett a gép is. A kérdés, hogy ennek milyen hátrányai lehetnek? Pl por szempontjából.
2019. máj. 3. 03:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha fent van. Más lesz a baj. Pasztázd újra a procit, portalanítsd a hűtő bordáit. Hátra azért beszerelhetsz egy kifelé fújó ventilátort.
2019. máj. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az a masik baj?

Nekem 10 éve nincs oldallap a házon, semmi baja sincs, max gyakrabban kell takaritani.

2019. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindkét oldallapot leszedtem. Porosabb kicsit, de nem vészes.
2019. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gagyi a gépház, akkor inkább vedd le az oldallapot. Fenthagyni akkor éri meg, ha eleve jól szellőzik, mint pl. nálam, hogy elöl 2 venti fújja a processzorhűtőre a levegőt, ami a cpu hűtőből kijön, azt meg egyből szívja ki egy másik venti. Ez a konfig például profitál abból, hogy fent van az oldala; de ha nem lenne elöl-hátul ilyen szellőzés, akkor jobban megérné levenni, mert bentreked a meleg.
2019. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!