Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jön hang a monitorból?

Miért nem jön hang a monitorból?

Figyelt kérdés

Van egy LG 32GK850F-B monitorom.

Azt hiszem nincs hangszórója. De van jack bemenet. Ezért a sima Genius 2.1 hangfalam dugtam be azért mert így van hangja gépnek. És volt külön a ps4 emnek.DP 1.2 kábel van pc és monitorba,meg van egy hdmi a pc és ps4 között.Este még filmeztünk jött hang a hangfalból, de ma már nem! Csak bekapcsolva lett,ha a pcbe dugom a hangfalat, van hang a hangfalnál.Viszont akkor nincs hangom a ps4emmel.De ha monitorba dugom a hangfalat mint eddig szólt simán volt ps en is. A hangfal régi már néha zúg. De ha az lenne a baja hogy régi és elromlana, akkor nem lenne jó pcn se nem?Ha a fejhalgatómat dugom monitorba akkor nincs hang.Más Dp kábellel is próbáltam,sima hdmivel is monitort úgy sincs hang,de eddig volt. A Semmitől tökremehet esetleg a monitor 3.5 jack dugó portja, vagy fogalmam sincs mi? Vagy ha haldoklik a hangfal, és sokszor zúg rákoccolsz oldalára elhallgat, az tönkre teheti a monitor 3.5 jack portot? Vagy mit tegyek mindent próbáltam már?Újra telepítettem hangot is. Ötlet?


2020. okt. 24. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a ps-t, de nem lehet, hogy meg kell adni valami hang kimenető eszközt manuálisan?
2020. okt. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*kimeneti
2020. okt. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fennáll még a probléma?
2023. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!