Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehetne hangosabb a...

Hogyan lehetne hangosabb a fülesen rögzített hang?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.


Adott egy füles PC-n. Aminek ha win alatt 100% húzom a hangerejét akkor megsüketülök.

De én rörgzíteni szeretném a ami kijön a fülesből. De mivel 20-30% -on elviselhető a hangerő...így a végeredmény visszahallgatva is csak 20-30%.


De nekem hangosabb kellene. De közben akkor megsüketülök.

Sajnos hangerő levételre nincs lehetőség a fülesen.

Mert gondolom ha a jel erős...de én levenném a kimeneten akkor még a felvett jel ugyanolyan erős maradna.


Hogy lehetne egy ilyen fülessel, hogy én rögzítés közbe ne süketüljek meg, de a felvett hanganyag elég hangos legyen?


(ha leveszem a fülest a fejembről nyilván..de akkor ott üvölt magában.)



2020. okt. 21. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Utólag teszel egy gaint (erősítést) a felvételre. Bármilyen hangszerkesztő program képes rá.
2020. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel készíted a felvételt?
2020. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Próbáltad bekapcsolni az alapértelmezésben letiltott Sztereo keverőt?

Utána egy hangrögzítő programmal (pl. Audacity) ha ezt választod hangforrásnak, akkor elvileg pont olyan hangerővel rögzíti, mint amilyennel te hallod.


Képernyő jobb alsó sarkában az óra melletti kis hangerőikonon jobbegérgomb > Hangok > Felvétel fül > a listában jobbegérgomb > Letiltott eszközök megjelenítése > ha nem jelenik meg a Sztereo keverő, akkor audio driver frissítés kell (esetleg pár hangkártyánál nincs támogatás)

Kis segítség: [link]

2020. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! A gain lesz a megoldás!
2020. okt. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!