Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopszalontól érdemes...

Laptopszalontól érdemes használt laptopot vásárolni? Megbízhatók?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, sikerült egy nagyon jó laptopot vennem. Ilyen: Lenovo Thinkpad T460p használt laptop
2020. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# mióta van meg?
2020. okt. 16. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értettem a laptopszalonnál soha, hogy proci pasztázást vagy memória bővítést kérhetsz, de basszus egy gyári magyar billentyűzetet már nem kérhetsz bele, azt vedd meg külön majd szenvedd bele magad. :D

(Bár ezt egy kereskedőnél sem értem. Oké, drága, de ha felárasan én szeretném, akkor miért nincs ilyen opció? Ezért is szoktam le a használt laptopról, mert bár megérné, de nincs kedvem a billentyűzet cserével bohóckodni. A matricázást meg hagyjuk. Egy prémium laptopnál aminek világító billentyűzete van ez egyébként sem opció (arról nem is beszélve, hogy kb olyan, mintha vennél egy mercit és zseblámpát raknál a fényszóró helyére :D))

2020. okt. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nagyon régen vettem tőlük. Bevált. Garanciáztatni is kellett. Ott volt kis gond, de nem miattuk, hanem a gyártó miatt. Újraértékesített termék volt.
2020. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most van két hete. Jó a billentyűzete, nem kellett cserélni és négy óra az akkuval. Mivel Thinkpad, remélem sokáig jó lesz.
2020. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!