Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtan megér egy Xbox ONE...

Használtan megér egy Xbox ONE 500GB 25 db Telepített játékkal 58 ezer forintot? Nem volt még xboxom és nem tudom, hogy inkább gyűjtsek e egy újabb fajtára vagy ez is jó lenne.

Figyelt kérdés

HD-s 80 cm-es tv-nk van párommal. A 25 játék ezek közűl kerül ki, pontos listát nem kértem még.

--------------------------

Forza Horizon, Fortnite, Minecraft, Call of Duty, Apex Legend, Hitman, Star Wars, PES, FIFA, NBA, NHL, World of Tanks, Resident Evil, Skyforge, Happy Wars, Battle Islands, Lego Marvel, Trials Rising, Devil May Cry, The Walking Dead, Gravel, Moto Racer 4, Project Cars, Need for Speed, Grand Theft Auto, Maffia III, Halo Wars, Doom, Mxgp2, Naruto, Lego Jurasic World, Ride, Lego Batman, Zoo Tycon, Screamride.



2020. okt. 11. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt vágod hogy ezekből a játékokból vannak amik full ingyenesek. :D
2020. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja azt tom :D De nem mind.
2020. okt. 11. 20:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem álltam neki bogarászni, hogy ebből mennyi GP cím, de azt kérdezd meg, mi az amit külön megvásárolt, mert gondolom akkor kapod hozzá a fiókadatokat stb is.
2020. okt. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szakértő, de lehet hogy olyan chippelt lenne? Hogy bármit felraksz rá? Asszem rgh-nak nevezik ezt.
2020. okt. 12. 07:52
 5/11 anonim ***** válasza:
One nincs iylen szinten feltörve.
2020. okt. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
One-ra sehogy.
2020. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem látok túl sok értékes címet benne, talán a GTAV tartja az árát.

Amit viszont érdemes figyelembe venni, hogy sima Xbox One vagy Xbox One S? Mert a sima Xbox Onet nagyon rég nem gyártják és értéke is alig van az S-hez képest. Emellett telepített játékok (vagyis ha nem kapsz lemezt) csak úgy működnek ha az illető odaadja neked a profilját amivel vette őket. Játszhatsz a sajátoddal is velük, de a profiljának fent kell lennie, hogy igazolja a vásárlást. Na most innentől kezdve meg te döntöd el mennyire szállsz bele a lutriba ugyanis akkor kell a profil jelszava, emailje vagy minimum átírni a profil emailjét egy olyanra ami a tied és még úgy is van rá mód, hogy visszavegye később ha nagyon akarja.

2020. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sima oneról van szó. Szerintem inkább Alzáról 85 ért megveszem újonnan az S-t.
2020. okt. 14. 16:41
 9/11 anonim válasza:
én 60 van ezerért vettem a euronics ban xbox one s et levolt árazva szerintem vegyél egy ujat és nagyon sok videot néz meg hogy hogyan működik én azt mondom vegyél egy éves game pass et tőb mint 100 játé kal ingyen játszhatsz és live is van benne az ara való hogy másokkal is játszhatsz ha meg fifázni akarsz vagy battlefield 5 játszani akkor vegyél ea accest egy hónap 1000 ft ezt a xbox-on belül tudsz venni a store ban a hoz be kell írni a bankkártyádat nyugodtan írd be nem tudom pontosan hogy igy van e ha lejár akkor ha van pénz a kártyán a kor automatikusan vesz egyet magától
2020. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: November 10től az EA Access (most már EA Play néven fut) is benne van a Game Passban (lehet, hogy csak az ultimate verzióban). Xbox Live Gold (kell, hogy multizhass, olyan mint a PSPlus Playstationon) biztos csak az ultimate Game Passban van. Csak mondom.
2020. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!