Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell elindítani a laptopo...

Hogy kell elindítani a laptopomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vettem egy ssd-t WD Green-t 120GB-s változatból. Az megtörtént, hogy a HDD-t kicseréltem az SSD-re láttam is videón, hogy hogyan, tehát itt nem lehet hiba. Elindítom, akkor kiadja a Windows logót, utána a nyelvválasztást, utána Hibaelhárítás és a Számítógép kikapcsolása között variálhatok.. a hibaelhárításokon belül kipróbáltam mindegyik módszerrel, egyikkel se sikerült elindítani a laptopot... (Dell Inspiron 3531). Van egy pendrivem arra telepítettem Windows 10-et mivel gondoltam üres az SSD, ezért usb-ről telepítek egy Windows-ot. De semmilyen ilyen módszert se találok sehol.. mit kell csinálnom? Lemezképet se talál sehonnan a laptop. Hogy működik akkor ez az egész?


Megjegyzem: számítógép szerelő-nek tanulok, tehát ne mondjátok légyszi, hogy 0 tudásommal ne nyúlkáljak a laptopba. Utolsó éves vagyok. Kivenni, visszatenni alkatrészeket tudok de nem indul el a Windows.. valaki segítsen :(


2020. szept. 30. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a windows-t.
2020. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bootolható a pendrive?
2020. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

A lépések a következők


1. elkészíted a telepítőt a képfájlból egy pendrive-ra. (Rufus ajánlott)

2. Beszereled az SSD-t a gépbe

3. Bedugod a bootolható, telepítővel ellátott pendrive-t.

4. Elindítod a laptopot.


Ha nem indul el a telepítő, akkor újra indítod a gépet úgy, hogy közben meghívod a BIOS-t. Állítasz a boot sorrenden, hogy az USB kulcs legen az első, és a követkeező újraindításnál már mennie kell.

2020. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszát! Végül sikerült is! 🙂
2020. szept. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!