Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra raktam a gépemet, de a...

Újra raktam a gépemet, de a játékokat nem tudom elindítani amik másik hdd-n vannak. Segítség?

Figyelt kérdés
Hello. fel raktam a gépemre a win 10-et a 7-es után, a játékaim nagy része egy külön hdd-n vannak. fel telepítettem a gpu drivert, de nem tudok elindítani egyet se. Még az egyik crackelt játékot se. dll hibákat ír ki. Valakinél volt ilyen probléma? Valahogy meg tudom oldani?

2020. szept. 20. 23:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Azokat is újra kell tenni
2020. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha nem portable játék, akkor újra felteszed őket.
2020. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
na g3ci :c kb 300gb-nyi játék van rajta :D
2020. szept. 20. 23:27
 4/12 anonim válasza:
39%
az 2 játék a mai világban
2020. szept. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a szart tanitanak ma szamtech. cimen az iskolakban?
2020. szept. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 amit régen nekünk is. semmit. paint, word, excel, powerpoint (ráadásul emlékszem, hogy akkor még az volt a "jó" ha minél csicsásabbat csináltál). Ja meg keresni a startlapon Netscape-el, ami már akkor is elavultnak számított.. :D :D :D



kérdező: igen, a windows felépítéséből fakadóan többnyire csak a portable programokat lehet átköltöztetni telepítés nélkül másik gépre. ez nem minden oprendszernél van így, de a windows az tipikusan ilyen.

2020. szept. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6 - Netscape igen fain cucc volt '95-ben, bar akkoriban legfeljebb levlistakat meg a hix-et lattam :)

Mi azert meg tanultunk batch fajlt gyartani, meg NC, Fprot stb, erre nyilvan ma nincs szukseg, de eleg alapveto lenne egy olyan info, hogy szuz rendszeren nem fut (altalaban) az elozore telepitett dolog.

2020. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#5, #6: Hogy mit tanítanak a suliban? Végülis tökmindegy, mert akinek csak egy csöpp rálátása is van a tanításra, az tudja, hogy az iskola mára már amolyan gyerekmegörző-szerepet tölt be, hogy addig se a szülőknek kelljen b*s.zakodnia a gyerekkel... :-)


Aki meg valamit meg akar érteni (nagyon kevés ilyen van) az sem a suliban fogja ezt tenni, mert a többi gyökér gyerek nem hagyja... :-)


Amilyen a szülő, olyan a gyerek: egyik szar-a-másik-fos... :-)

2020. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

Hülyeség.


Nekem minden játékom ment újrarakás után.

2020. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#5: Ilyenekről szó sem volt a suliban, nem is lesz szerintem. (9.-es vagyok)


De amúgy nem kellett ujratelepítenem őket hanem le töltöttem egyetlen egy játékot ami magával töltött még egy pár drivert vagy programot amivel mostmár működik az összes. Szerintem egy directx probléma volt meg többi sz@r :)

2020. szept. 27. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!