Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet az oka, hogy az xfx...

Mi lehet az oka, hogy az xfx radeon 580 videókártyám 85fokon ment játék közben és nem optimizálja a ventijét a játékhoz képest?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A radeon settingsben vedd le a feszultseget. Nekem xfx 570 van, es 0.120 voltot levettem a feszultsegbol. Elsosorban P6 fazisban kell levenni. Ellenorizd, hogy a frekvenciat tartja-e levett feszultseggel is full loadon.
2020. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
P6= full load fazis. Ha 7 fazis van nalad, akkor P7
2020. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Radeon RX 580 kártya magas hőfokon. A 75 fok max terhelés ...

www.gyakorikerdesek.hu › szamitastechnika__hardver...

Radeon RX 580 kártya magas hőfokon. ... Adva van egy RX580. ... is mondhatjuk, hogy a skorpió tökéletesen otthonosan érzi magát 50C° hőmérséklet mellett, ...


Átlagosan 75 fok üzemi GPU hőmérséklet játék közben ...

www.gyakorikerdesek.hu › szamitastechnika__hardver...

Átlagosan 75 fok üzemi GPU hőmérséklet játék közben megterhelő egy RX580-nak? Állítólag hosszútávon csökkenti az élettartalmat. Nem tudom a...


Videókártya túlmelegedés!? - PC hardver és szoftver - TheVR ...

forum.thevr.hu › Support › PC hardver és szoftver

2019. jan. 28. - Sziasztok Csak 1 rövid kérdés: RX 580-nál a pubg-ban a 75 fok nem sok, high grafikán? 720p-s ... Egy ilyen Rx -nél normalis ez a hőmérséklet.

2020. szept. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Be kell húzni a kéziféket, különben nagyon felmelexik, és akkor lefagy...
2020. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!