Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen legyen a következő...

Milyen legyen a következő videó kártya?

Figyelt kérdés

i5 6400-am van, és egy 4gb-os rx 570-em, meg 16gb ramom.

Érezheő, meg afterburnerrel látható, hogy a vga a leggyengébb láncszem, így az lesz majd cserés. Platformot nem akarok váltani, igen tudom nagyon jó a ryzen, de egyenlőre marad ez, vga-t is használtan venném.

Mire lenne érdemes cserélni?


2020. aug. 14. 23:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ami egy 6700 mellé már tökéletes lenne!
2020. aug. 14. 23:34
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

lol. Már előre védekeznek a fanboyok miatt :D


Egy dolgot nem írtál, hogy mennyit szánsz rá. te már elboldogulsz amd kártyával is, így első körben én egy 5700xt-t ajánlok. Ha van még pénz, akkor a 2070 super is jó választás lehet.

Vagy, vársz. Nemsokára kijön a következő generáció, tele lesz használt de jó kártyákkal a piac.

2020. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj nem túl sokat...50et max.

Rx580at néztem, és dobna azért a teljesítményen, mert nekem itx kártyám van, vissza van fogva, illetve a hűtése sem combos, de most egyet ugrani nem sok értelme lenne ugye...szóval lehet marad egyenlőre:)

2020. aug. 15. 00:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kicsit több lenne a keret, GTX 1070-et ajánlanám, ott bőségesen lenne előrelépés.


50-ből sajnos tényleg nincs nagyon más, mint az RX 580 8 GB (lehetőleg Nitro+ hűtéssel), ott azért szerényebb javulást éreznél csak, bár lenne azért valamennyi.

2020. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha normális áron el tudod adni a kártyádat akkor nem vészes az 580 50 ért. De már nagyon közel vannak az új kártyák, első körben gondolom csak a 100+ ezres szegmens érkezik majd, de legalább lesz fogalmunk róla hogy a belépő\közép kategória hogy fog majd kinézni, azt már megvárnám.
2020. aug. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az i5 gyengébb láncszem mivel ez még csak 4 mag 4 szálas. Előbb azt cserélném le a videokártyákra meg várnék őszig.
2020. aug. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A négy mag egy dolog, nagyobb probléma hogy 4 szálon csak 2.7ghz en jár, egy szálon is csak 3.4. De egy jobb kártya nagyobb ugrás lenne mint egy jobb proci, függetlenül attól hogy lesz cpu limit.
2020. aug. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a vga a gyenge nem a proci?
2020. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!