Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg hibásodott hang kártya,...

Meg hibásodott hang kártya, avagy miért is következet be ez?

Figyelt kérdés
GA-M68M-S2P lapiról lenne szó, egyik éjszaka meghalt a hangszóróm viszont szeretem volna megnézni egy filmet ezért én elvetemült jack csatlakozó segítségével rá köttetem a aksis rádiót nem az régi fajta hanem egy korunkbelit ami képes pendrivról is zenét lejátszani " (fel volt töltve ) annak reményében hogy hangszóró ként fog funkcionálni viszont nem csak hogy hang nem volt hanem utólag semmilyen hangszórót nem tudtam meg szólaltatni az alaplapi hang kártyával ... az előlapi csatlakozókat is próbáltam azok se működnek . Tudom hogy egy pár száz forintos tétel egy usbs hangkártya nem is ez izgat hanem hogy mi véget következtetettbe ez a meghibásodás. Amúgy maga rendszer látja és csúszkát is tudom mozgatni a hangerő szabályzóban csak hát a lényeg nem jön vissza :)
2018. aug. 21. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A leírásból nem derül ki egyértelműen, de szerintem a rádió hang kimenetét összekötötted a hangkártya kimenetével.

Ha így lenne, nem csodálkoznék. Itt a Gyakorin az emberek igen nagy százaléka nem tud különbséget tenni Kimenet és Bemenet között...

2018. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!