Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külföldi oldalakról megvett...

Külföldi oldalakról megvett Windows kulcsokat eladni legális?

Figyelt kérdés

Szóval, gondolkoztam abban, hogy megvenném olcsóbb helyekről az ilyen kulcsokat és drágábban eladnám és az árkülönbségből némi kis plusz bevételhez jutnék, ami jól jönne, mert igen rossz anyagi helyzetben vagyok.


De ahogy látom hatalmas a konkurencia, mivel ma már boldog-boldogtalan is ezzel foglakozik a neten, szóval biztos nem lenne könnyű sikerre vinnem a dolgot, mivel a Hardveraprón is rengeteg ilyen kereskedő van, és gondolom, ott se igazán kedvelik a konkurenciát, nyilván ott gáncsolnának ahol tudnak..


Tehát a kérdésem főleg arra szólna, hogyan tudnék ebben sikeressé válni belátható időn belül? Vagy mik azok amik most mennek ezen kívül? Steam kódok, stb?



2020. júl. 25. 23:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem megéri vele foglalkozni máskülönben nem foglalkoznának vele ennyien, ha nem érné meg...
2020. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%
#9-essel annyiból nem értek egyet, hogy egy átlag kis alkalmazott legyen az a MÁV,OTP,stb én nem hiszem, hogy hozzá tudna férni kedve szerint a kódokhoz. Ahhoz minimum rendszergazdának kéne lennie a cégnél, azokból meg általában nincs olyan sok egy cégnél.
2020. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!