Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes pontosan ugyanolyan...

Érdemes pontosan ugyanolyan RAM-ot venni, vagy elég ha csak a paramétereik ugyanazok?

Figyelt kérdés
Bővíteni szeretném a RAM-ot 32 gb-ra.
2020. júl. 25. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fontos, hogy menjen dual/quad channelben, akkor pontosan ugyan olyat kell venni. Bár előfordul, hogy működik akkor is ha csak a paraméterei egyeznek, de erre nincs garancia és csak emiatt nem veszik vissza.
2020. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha fontos, hogy menjen dual/quad channelben, akkor pontosan ugyan olyat kell venni."

Bakfitty. Életemben egyszer vettem kit-ben a dual miatt, minden más esetben csak hasonló moduljaim voltak. 99%-ban működött velük a dual.

2020. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom alaplaponként változó.


Gigabyte, asrocknál msi nél kB mindegy volt csak a sorozatszám egyezzen.


De utoljára 2 asus laptopnál besz**optam ezzel.


Azt hittem alaplap hiba vagy ram. De nem... Csak 2 teljesen ugyanolyannal működött. Csak elég nehezen találtam utólag ugyanolyan ramot

2020. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem laptopnál alaplapnál...
2020. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 belapus ***** válasza:
"Garancia" ( nem véletlen azért az idézőjel ) az együttműködésre a kit kiszerelésnél van, de egyéb esetekben is jóval nagyobb valószínűséggel lesz dual, mint nem.Ezen belül: minél nagyobb az egyezőség, annál biztosabban számíthatsz az együttműködésre.
2020. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha biztosra akarsz menni mindenképpen ugyanazt a modellt vedd.
2020. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!