Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért késik a hang egy idő után?

Miért késik a hang egy idő után?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:

Szóval egy asztali gép van egy kb 1,5m 4k képes HDMI kábellel egy 32" FHD TVre kötve, ezen a kábelen jön a hang is, és kb 1 óra játék után a lövés hang késik!

Mitől van ez?

Azt hiszem hogy a legfrissebb Win 10 Enterprise van fent.

?

2020. júl. 10. 20:21
 2/4 A kérdező kommentje:

Gépùjraindítàs után ismét jó minden..🤔🤔

Mitől lehet?

2020. júl. 10. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, akkor mivel tv-re van kötve, akkor egyben megy a kép és a hang a kábelen, azaz a videókártya továbbítja a hangot. Én megnézném, hogy rendes friss driver van-e telepítve (és nem a windows rakott fel egy vackot), illetve hogy vannak-e valami beállítási opciók.

Hardveresen nem indokolt a késés idő után, ha gond lenne, az elején is rossz lenne, csak szoftveres lehet szerintem a gond.

Illetve: meg kéne tudni, máshogy is produkálja-e a hibát, például más játék, filmnézés, youtube..., mert lehet hogy a játékban van valami bug.

2020. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én ezt kapásból ürügynek használnám egy irdatlan hangcucc bepakolására. :)
2020. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!