Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lehet a vinyó hibája ha...

Az lehet a vinyó hibája ha filmnézés közben késik a hang?

Figyelt kérdés
Tv-re kötöm a külső hddt és úgy néztem a filmet, az elején jól indult a film, viszont közbe volt egy olyan pont ahol csúszott a hang és mellé tátogtak az emberek tehát nem egyezett. Ezután a kapcsolón nyomtam egy vissza gombot, és helyre állt. Furcsa mert ilyet még nem tapasztaltam film nézésnél. Ez minek a hibája? Én arra gondolok hogy a vinyó nem tudta betölteni rendesen
2019. márc. 5. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A film a rossz, vagy a kép, vagy a hang hiányos, ezért folyamatos lejátszás esetén a hiányos dolog előrébb kerül, mint a másik, mert a hiányzó részt egyszerűen átugorja. Ha beletekersz, a timecodeok alapján újraszinkronizál, így onnantól jó lesz.
2019. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is inkabb hibas filmre, vagy gyenge kepessegu tv-re gondolnek, ami nem birja a dekodolast. A HDD hibaja inkabb teljes kiesest okozna, nem csak az audio stream akadozna.
2019. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na és ez a film hiba ez benne marad? Másodszori nézésnél is elő fog jönni? Mit lehet vele csinálni töltsem le újból?
2019. márc. 5. 14:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy számítógépen is megnéztem vlcvel, de ott nem volt ilyen hiba
2019. márc. 5. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A vlc folyamatos szinkront tart a timecodeok alapján, így ott max egy kis kép vagy hanghibát érzékelsz majd, elcsúszni nem fog. Igen, újból jelentkezni fog ha a tévén játszod le. Más forrásból szerezd be a filmet, ha ugyan azt töltöd le megint ugyan olyan lesz.
2019. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó értem, oké, köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 5. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!