Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép elindúl de nem...

Számítógép elindúl de nem sípol és képet se ad, mi lehet a probléma ?

Figyelt kérdés

Összegezném akkor mit tudok.

Ma reggel ment a számítógép rendesen lekapcsoltam, majd este mikor bekapcsolom ez a hiba fogadott.

2 napja vettem egy HDD az SSD mellé és csak most vettem észre, hogy a HDD kábele beleért a VGA ventillátorjába és ezért az egyik nem ment. Kiprobáltam egy másik VGA-val a gépet, ugyanaz a hiba.

Az új HDD eltávolitottam maradt a hiba.

Az alaplap vílágit, látszólag minden rendben van, a számítógépet nem tudom lekapcsolni ha hosszasan nyomom a gombot elkezd vibrálni a kék égője a pc-nek, csak ha kíhuzom akkor zárodik le a gép.

Remélem tudtok valami jó tanácsot adni, vagy valakinek volt már hasonló gondja



2020. júl. 4. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg BIOS reset-tel próbálkoztál-e már?


Gombelem ki fél perce, majd gombelem vissza és indítás. Ha nem lenne gombelem akkor két tűt rövidre kell zárni.


Ha van integrált grafika akkor azzal is ezt csinálja?


Esetleg próbálj meg csak egy RAM-mal indítani vagy egy minimális indítást.


SSD, HDD lehúz.

Processzor, videokártya plusz egy RAM.

2020. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kivettem a gombelemet, majd viszaraktam nem oldotta meg, közbe kiprobâltam a tápot és a VGAt is egy másik gépbe ment minden jól.

Egy 8gb Ram van a gépembe átraktam másik slotba de nem történt semmi.

Még garancia alatt vannak az alaktrészek, arra gondoltam hogy az alaplapot küldöm visza, processzor, ram nem igazán romolhat el.

Várom még a válaszokat, mit tanácsoltok ?

2020. júl. 5. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!