Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép elindul, de nincs...

Számítógép elindul, de nincs kép, mi a probléma?

Figyelt kérdés

Problémám a következő lenne: Van egy gépem, minden ventilátor felpörög, de nincs kép a monitoron, tehát a BIOS-ig sem jutok el. (A monitor rendben van). Kipróbáltam másik gépben a videókártyát, ott működött. Csináltam BIOS resetet, így sem akar működni. Ram nélkül is kipróbáltam, eggyel is, de nem jó. Alaplapra gyanakszom, vagy processzor. A tápegység zsír új (kínai fos, de illene működnie) A gép adatai(amiről tudok):

alaplap: MSI k9neo-v2

Processzor: passz(valami am2-es)

ram: 2x1gb kingmax 800mhz

videókártya: nvidia gt610 talán


Annyit tudok még a gépről hogy sokat ment nagyon, így lehet hogy az alaplapi kondik sem az igaziak.

Szerintetek mi lehet a probléma?



2016. márc. 29. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
attól,hogy még zsír új a táp,attól még nem azt jelenti,hogy jó,főleg,ha Codegen. Jól szerelted bele? Szerintem a táp,vagy az alaplap.
2016. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dongaben ***** válasza:
Ha van alaplapi videokártya, akkor próbálkozz azzal!
2016. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akyga táp, minden jó helyre van bekötve(csak 1 4pines és 1 24 pines) Szerintem is alaplap lesz. Bár elvileg processzor is okozhatja ezt a "képtelenséget". Valaki járt már hasonló "cipőben"?


Egyébként rengeteg fórumot olvastam, mindenféle megoldásokkal, egyet nagyon ajánlották, a "csodát". Szétkell szedni teljesen a gépet, és hagyni 8-10 órára. Aztán vissza és megy a dolog. Lehet estére kipróbálom, hátha:D

2016. márc. 29. 18:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Alaplapi vga nincsen benne:(
2016. márc. 29. 18:11
 5/6 Dongaben ***** válasza:
Ez egy jó ötlet! Kipakolom a pénztárcámat estére, aztán reggelre tele lesz!...Vagy nem..?:(
2016. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a szedd szét rakd össze módszer, tényleg szokott működni, néha.


Ui: Processzor okozhat ilyet. Valakinek olyan volt, hogy a processzor érzékelői közé kosz került, és nem adott képet a gép. Megpucolta, és azóta jó. De valakinek az alaplap halt meg....

2016. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!