Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol vannak az ssd/hdd slotok...

Hol vannak az ssd/hdd slotok a Zalman z9 neo pc házban? kép link lenn

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen pc-m van, az oldallapot leszedtem, nézegettem, és hát nem találtam, a régebbi pcn elöl voltak a winchesterek, itt meg ventilátorok vannak elöl, talán leglenn lennének abban a kis házban? ahol a tápegység van, csak arrébb kicsit??



2020. júl. 3. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

nem olyan nagy az a ház hogy ne találd meg! :)


[link]


6. oldal

2020. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

illetve 7. oldal


amúgy meg nézd meg hova mennek a kábelek az alaplapról és a tápból

2020. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát azért nem vmi nagy és részletes kép, még mindig nem egyértelmű, de majd megoldom vhogy
2020. júl. 3. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

most ez komoly????

nem találod meg egy akkore házban helyet?

inkább csukd be és vidd szervizbe


a manualban meg kiválóan le van rajzolva...

2020. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

meg sötét is van már, meg csak nagyjából néztem meg :D

amugy tényleg nem vok pc pro

2020. júl. 3. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
én fejlámpával szerelem a gépemet! :D
2020. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felpattintod az oldallapot (a plexiset) és nagyjából pont az elülső kettő beszívó venti mellett van balra kettő slot is függőlegesen elrendezve. Oda is van írva a fémre ott a 4 csavarfurat körül, hogy "SSD". A másik 2 hely az hibrid hely, oda HDD és SSD is mehet, az is az elülső kettő venti körül keresendő, pontosabban a legalsó ventivel szemben van a tápegységgel szemben. Kettő kiszedhető keretet találsz ott. Ezekhez a gépház nem plexis oldaláról férsz hozzá. Igazából még kézikönyv sem kell hozzá, túlságosan adja magát mi hova megy.
2020. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] - Képeken mutatva ott és ott. #7 is én voltam. Mellesleg nekem is ilyen gépházam van, nem rossz, de következőnek tuti komolyabbat veszek.
2020. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!