Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásár... mit ajánlotok?

Laptop vásár... mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hali! Egy ideje dilemmázom, hogy milyen laptopot vegyek, amin egészen lehet játszogatni a mai multikkal (tudom, hogy valszeg egy asztali jobban megéri, de sajnos ez nem jön szóba az én esetemben), de sajnos nem tudok dűlőre jutni. Kb 350k lenne rá a keret, picit akár több is.

Nos ami specifikációt kb elvárnék:

- GPU: nVidia GTX 1660ti

- CPU: i5 9gen (de egy negyedik gen AMD-t is lehet kipróbálnék)

- 16 gb RAM

- háttértár: örülnék egy SSD+HDD kombónak ami 256GB+1T körül mozog.


amiken morfondírozom az a

Lenovo Legion Y7000

Lenovo Legion Y540

MSI GF65 Thin

ASUS TUF A15 FX506,

deee bármit szívesen meghallgatok, tapasztalatnak nagyon orulok! :)


köszi előre is!



2020. júl. 1. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Asus A15, tapasztalatból mondom, nagyon meg vagyok vele elégedve, nem bántam meg.
2020. júl. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinten asus

De hiaba az ennyire eros konfig mar a gta nekem nagyon akadozik, meg a pubg jatszhatatlan

2020. júl. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 nekem a gta max grafikán 60 fps felett megy, Asus FX 505-ön, tehát a tavalyi modellen. Szedd le az armoury crate és a gpu tweak alkalmazást, ott mindent állíts maxra, a ventik pörögjenek overbooston, legyen töltőre dugva, és minden driverből a legfrisebb legyen, akkor nem szabad hogy ezek a játékok laggoljanak.

Nekem i7-8750H van, szerintem az i5 meg a ryzen 5 gyenge. Amd prociból csak a 4. gen jó laptopba, a 3. gen gyengébb az 8. genes intelnél

2020. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!