Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ASUS PRIME B450M-K-be...

Egy ASUS PRIME B450M-K-be beleférne a Ryzen 2600?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam elég jó alaplap, viszont beleférne a CPU? Illetve néztem házakat, és a Zalman I3-ra ráakadtam. Véleményetek róla?

2020. jún. 26. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy beleferne e? AM4-es foglalatu, igen bele illik, ha erre gondolsz
2020. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normalisan menni fog. A haz se rossz
2020. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem a normál atx méret van ebből a lapból és naaagy nehezen de belement a proci! le kellett szorítani a hűtővel hogy ne pattanjon ki a helyéről :DDDD

és a 2600-nál erősebb procim van. A 2600-hoz bőven elég ez a lap.


a háznak meg üveg eleje van - azon nem fog rendesen levegőt szívni.... de te tudod.

2020. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 a foglalattal legfeljebb akkor kell küzdeni ha úgy szerelsz gépet mint tarzan. Felhajtod a lefogató fület az oldalán, berakod a procit, lehajtod a fület, minden alaplapnál ugyanezt csinálod(intelnél meg felhajtod a kis izét ami a helyén tartja, de a lényeg hogy egyikhez sem kell erő, ha kell akkor valamit rosszul csinálsz.
2020. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jajj 4-es te sem hallottál még a szarkazmusról mi?
2020. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez közel sem tűnik jó lapnak a VRM miatt. De egy 1600AF/2600-at elbír.
2020. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezeket a VRM marhaságot. Ezek csak számok, nem mutatják meg, hogy egy adott VRM ténylegesen mennyire jó, mennyire hatékony a borda rajta. Főleg Ryzen esetében nincs nagy jelentősége, hogy 8-10-12 fázist kapsz, hisz úgy sincs értelme a tuningolásnak ha jó erős a proci. TOMAHAWK és hasonló nagyágyukban akkor gondolkozz, ha erős tuningra készülsz.
2020. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!