Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért áll át a billentyűzetem?

Seiton kérdése:

Miért áll át a billentyűzetem?

Figyelt kérdés

A problémám, ami az utóbbi pár napban kezdődött,hogy teljesen véletlenszerűen a billentyűzetem úgy hiszi, hogy a ctrl le van nyomva, és a gombok funkciógombként használódnak.

Pl, ilyenkor az S gomb menteni akar, a T gomb egy új ablakot hoz elő a böngészőben. Próbáltam már sokmindent, amit a neten írtak, szoftverfrissítést, eltávolítást, gombkombinációkat, de semmi nem segített.

Újra is raktam már a rendszert, de az sem segített. Más billentyűzettel is ez a helyzet, sőtt, a laptop saját billentyűzetével is.

Egy Lenovo Legion Y540-es laptopról van szó, kb fél éve használom és eddig nem volt problémám vele.

A Lenovo honlapján semmit nem találtam ezzel kapcsolatban.

Kérem, aki tud, segítsen, előre is köszönöm!



2020. jún. 6. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a billentyűzete rossz/beakadt, esetleg a kapcsoló akadt be.

Ha jól értelmeztem ez egy laptop. Ha egy másik billentyűzetet kötsz rá, de nem tiltod le a laptop alap billentyűzetét, akkor természetesen továbbra is fenn fog állni a probléma.

Nézettest meg ott, ahol vetted, hogy ne vesszen el a garancia. Nem hinném, hogy szoftverprobléma lehet. Sőt, ha újraraktad az oprendszert, akkor meg kizárt.

2020. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!