Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen lassú a gépem?

Miért ilyen lassú a gépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy alaplap [link] Egyik ismerősömet megkértem, hogy 15-20e-ért szerezzen nekem egy videokártyát: [link]

Megérkezett a videokártya minden szépen ment. Beraktuk a videokártyát és bekapcsoltuk majd ezután be lett téve a telepítő lemez és az X86-os verzió lett feltelepítve ugye ami a 32 bites oprencszerkhez jó, viszont nekem 64 bites van. Kicsivel később kezdőtek is a problémák. Nem akart bekapcsolni a gép vagy csak nagyon nehezen. A CPU hőmérséklete 85-90 fok körül mozgott folyamatosan. Semmit sem tudtunk csinálni megpróbáltuk csökkentett módban elindítani, de ezalatt is kékhalált kapott.

Valószínűleg a rossz driver miatt van ez? Vagy valami kompatibilitási probléma lenne?



2020. máj. 16. 22:47
1 2
 11/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mivel ddr5 es amugyis egy 1156 os IGP tol joval jobb ez a vga


mas kerdes hogy hasznaltan alacsonyfogyasztasubol is jobbakat vehettel volna

2020. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A gép korábban is melegedett de nem ilyen mértékben. A kártya berakásától kicsit belassult, de miután ki lett véve azután kezdődött a drasztikus hőtermelődés. Arra a kérdésre, hogy miért ez a kártya van az a valasz, hogy nem annyira játékra használom a gépet, viszont van egy játék [link] amit korábban nem vitt el a gépem és amúgy ez a kártya elviszi? Mivel látom, hogy a feltételeknek megfelelő lehet
2020. máj. 17. 10:11
 13/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen el kell vigye


de azert azed rendbe hardveresen


pasztazd le


nezd meg minden okes e


hutot kereszt csavarozassal/pattintassal erdemes ratenni


vagyis biztos mindenutt tokeletesen passzentos legyen


[link]



es Arctic MX4 et erdemes hasznalni



nem ertem arukereson nem talalok most olyant ami rengeteg boltba van, nem tudom miert...

2020. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


akkor legyen argep...


Xy4

2020. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!