Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Cpu hűtőt ajánlotok?

Bandi995 kérdése:

Milyen Cpu hűtőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
van egy Amd Phenom ii x4 955-ös procim és nagy hülyeségemre meghagytam a gyári hűtőt. 15-20-30 perc de vagy azért hogy 1-2 óra után pl fagy a gta 4 de más játékomnál is tapasztaltam ezt, ahol ilyen eddig nem volt? kérdésem tehát a fentebb írt.
2010. júl. 24. 09:14
 1/8 anonim válasza:
Nem feltétlenül a proci hűtésétől fagyhat a géped! Ha a gyári hűtő jól van felrakva (illeszkedik, paszta stb) akkor nem szabadna fagynia a játéknak! Fagyhat a gép még a videókártyától, hibás memóriától és Régi tápegységtól is. Saja ezeket végig kell zongorázni.. én rendszergazda vagyok, szépen egyesével ujjat/működőt cuccokat kell bele tenni.
2010. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Everestet felnyomni. Prime95-öt is elindítani és sasolni a cpu hőmérsékletet is. Egyben a prime a cpu-d is teszteli. Ha 75 fok fölé megy ruházz be egy CoolerMaster Hyper 212 Plus Cooler-re
2010. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A legújjabb dolgok vannak benne mert az egész konfig 1 hónapos (sincs...) köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 24. 14:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah és az everestben szoktam nézni, de akkor most majd így állok neki!
2010. júl. 24. 14:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah és a videókariról mit gondoltok: Hd 5870-es ati és most pl. minimális kihasznltság mellett 61-62C-os
2010. júl. 24. 14:20
 6/8 anonim válasza:
Nekem játék közben 100-110 Fokos a CPU alap hűtéssel és új hűtőzsírral :( Valamit kellene tenni ellene.
2010. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én azt mondom hogy egy 5870-től ilyen melegben nem rossz hőmérséklet. De igazábol "munka,, közben kell nézni a hőmérsékletet ugyanis akkor dolgozik a venti.az is lehet hogy olyankor meg ugyan azon a szinten tudja tartani. ám milyen típús XFX? Saphire? vagy milyen?
2010. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
HIS a márkája a karinak.
2010. aug. 11. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!