Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 7 telepítést nem engedi a...

Rock0 kérdése:

Win 7 telepítést nem engedi a gép. Elindul a telepítő és megáll, kiírja: "nem található eszköz illesztő" mi a hiba? A másik gépre feltudtam telepíteni, üres a hdd mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A nyelvtan.
2020. jan. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet BIOS-ban SATA-nál a módot AHCI-ről "native IDE"-re kell állítani. Jártam már így, sőt, olyan régi gép esetén, ahol Windows 10 rendszer esetén kellett átállítanom ezt az opciót.
2020. jan. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
82%

Ha fingotok sincs a helyesírásról vagy lusták vagytok visszaolvasni, amit idehánytatok, akkor legalább a nyelvi ellenőrzést kapcsoljátok be azon a nyüves böngészőn!

Az alá fogja húzni, ha nem jó. és tippeket is ad a javításra.

Nem vagyok álszent, mert kettes voltam nyelvtanból a gimben, és biztos vétek hibát rendesen. De amit itt csinálnak egyesek az már nagyon durva. Még az kettes helyesírásomnak is bántó. Ez nem chat, hanem fórum.

Én a moderátor helyében törölném az ilyen kérdéseket a fenébe.

2020. jan. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Magyarul, angolul vagy kínaiul mondja/írja hogy: Nem engedek ilyen régi elavult nem támogatott rendszert magamra telepíteni! Nem, nem és nem! ;P
2020. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
P.O.C.: Abszolút egyetértek. Én sem a nyelvtan tudásomról vagyok híres, vesszőket is csak érzésre rakosgatok, de ez a szint már engem is zavar. Diszlexiás osztálytársam különbül írt, pedig ott még nem volt sem automatikus javítás, sem helyesírás-ellenőrző.
2020. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!