Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI alaplap: PC speaker túl...

MSI alaplap: PC speaker túl halk hangerő-problémára van megoldás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

PC speaker alatt azt értem, amely segítségével a BIOS sípszóval jelzi hibaüzeneteit és amely bekapcsoláskor pittyen.

Próbáltam egy speaker-rel, nagyon halkan szól, erre egy régi gépből kivettem (másfajta, sokkal nagyobb speaker van benne és hangosan szól), betettem, erre ugyanolyan halkan szól...

BIOS-ban valahol elképzelhető, hogy van megoldás, hogy lehetne bármilyen módon állítani a hangerőt? Sajnos, kézikönyv áttanulmányozása után sem leltem semmit, csak azt, hogy "Post beep" enabled/disabled.

Gondolom manapság már nem gondolnak ilyesmikre, hogy "hangosan szóljon.

Ha bármi hiba van, szeretnék tudni róla (hallássérült vagyok), meg egyébként is jól jöhet, ha hallom. Olyan helyre tettem, ahol szabadon van, még az sem lehet, hogy "a ház lefogja a hangot".

MSI B450-A Pro Max alaplapról van szó.



2019. dec. 19. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A hangszóró ellenállásán (ohm) múlhat valamennyire, lehet megéri próbálkozni többfélével. Nekem az egyik régi alaplaphoz van olyan bővítőkártya, amelyik hátul a PCI-helyeknél ledekkel villogva is jelez. Nem muszáj oda hátra betenni, oldalt vagy elöl is ke lehet esetleg vezetni kábelhossztól függően vagy hátulra berakni egy tükröt, hogy elölről is látni lehessen. De nem tudom mennyire elterjedt ez, enyém is MSI.
2019. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!