Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az SSD ugyanúgy bírja a...

Az SSD ugyanúgy bírja a gyűrődést mint egy hdd?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy ssd-t amire a rendszert raktam. Van mellette egy 1 terrás winchesterem ami kezd haldoklani kattog használat közben leáll stb. Adat tárolásra folyamatos torrentezésre alkalmas egy SSD?
2019. dec. 15. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Sok tényezőtől függ, milyen SSD, milyen fájlrendszer, van-e overprovisioning, mit jelent pontosan a folyamatos torrentezés stb.

Alapvetően a garanciában megadott értékek alatt nem szoktak tönkremenni extrémebb körülmények között sem a mai SSD-k.

2019. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Jól bírja a gyűrődést.

Nem kell semmit elállítgatni a winben hozzá. Használható ugyanúgy mint a hdd..

2019. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xKakashix ***** válasza:
74%
még talán jobban is bírják, mivel ssd-kben nincs mozgó alkatrész, arra figyelj, hogy megfelelően kapjon levegőt és nem lesz vele gond, persze nem árt valami jobbat venni mint pl Samsung, ha ennyire terhelve lesz
2019. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha pedig konkrét fizikai gyűrődésről beszélünk mint pl földrengés akkor az SSD sokkal strapabíróbb hiszen nincs mozgó alkatrésze. Én pl ezért vettem inkább külső SSD-t külső HDD helyett hiszen kisebb könyebb és folyton mozgatva van na meg sokkal gyorsabb is persze
2019. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!