Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen az oldalon miért lobbizna...

Ezen az oldalon miért lobbiznak ennyire, foggal körömmel az AMD mellett?

Figyelt kérdés
Lassan már olyan érzésem van mintha valami AMD marketingesek járnának ide.

2019. nov. 15. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Talán mert ár érték arányban az AMD agyonveri az intelt mindenhol ? Az intel sajnos nem tud labdába rúgni se egyelőre csak csökkenti a régebbi procik árát ennyit tud tenni, nem vagyok AMD fan és akik ajánlanak se hiszem h azok, intel procim van mert annó zsír volt (3770k), most inkább az ár ami húzós intel placcon nevetségesen drágák.

Aki igényli kap intel configot nem kell félni van aki megveszi mert Intel. Azért ajánlunk AMD-t mert anyagilag jobban jársz vele jóval.

2019. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én azt szoktam feltételezni, hogy az embereknek véges pénze van, így fontos az ár/érték arány illetve minél tovább akarják használni az új gépüket.
2019. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem lobbizik senki, egyszerűen csak tudomásul kell venni, hogy az AM4 jól sikerült, ellenben például az AM3-mal.
2019. nov. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 meszike91 ***** válasza:
54%
Nekem Lisa asszony minden hónapban utal érte.
2019. nov. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem lobbizik. Többen is szakmabeliként vagyunk itt, és azért javasoljuk a Ryzen-t, és néha a Radeon-t, mert ár-érték arányban ezek a legjobbak sok esetben. Ha neked ez nem tetszik, a lehetőség ott van, hogy magadnak azt vegyél amit akarsz.
2019. nov. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Csak azt ajánlóm, amiért fizetnek.
2019. nov. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Olvasgass vissza az oldalon, mondjuk nézz meg pár 2016-ban feltett "milyen gépet vegyek?" típusú kérdést. Akkoriban kivétel nélkül mindenki Intelt ajánlott, mert az volt az egyetlen épkézláb alternatíva. Megkockáztatom, amikor még csak az első generációs Ryzen volt kapható, akkor is többségben lehettek itt az Intel ajánlások.

Mára viszont az AMD olyan szinten jelent előnyösebb opciót, hogy nem kérdés az 99 százalékában, hogy azzal jár jobban a delikvens. Árban, teljesítményben, időtállóságban, biztonság terén egyaránt.

2019. nov. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Mindig is inteles konfigom volt, most is az van. De számomra nem kérdés, ha váltok bizony Ryzen-re.
2019. nov. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Jobb kérdés, hogy milyen szituációban lehetne ma intelt ajánlani. Többet fogyaszt, drágább, és többnyire minden generáció halott platform. Egy normális VRMel ellátott első generációs alaplapba bele tudsz rakni egy 310 ezres 3950x et ami gyorsabb, vagy alig pár százalékkal lassabb mint egy 750 ezres(platformköltségekről nem is beszélve - egy hozzá való alaplap 120 ezer körül indul) 9980XE(és meg merném kockáztatni, hogy ahol gyorsabb ott is a quad channelnek köszönheti). Talán ha nem recskázással töltik a 7-8 év(habár jó lesz az 12-14 nek is) monopóliumot most más lenne a helyzet.
2019. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

4-5 évig lehülyéztem itt mindenkit, aki AMD FX-et ajánlott, mert az szar volt. Most viszont az AMD gyakorlatilag 15 éve először előállt egy architektúrával, amit sokkal inkább megéri megvenni, mint amit az Intel ajánl. Ráadásul minden árkategóriában. Ennyire versenyképes az első Athlon 64 X2 óta nem volt a gyártó (a Phenom II sem volt rossz, csak későn jött és már nem tudta vele lefedni az összes piaci szegmenst).


Nem vagyok vallásos fanboy, azt ajánlom, ami jó.

2019. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!