Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a laptopo...

Miért nem ismeri fel a laptopom a DVD írót?

Figyelt kérdés
Eddíg is ez volt benne, és nem volt semmi baj vele. Most kiszedtem, hogy megnézzem, poros e. Visszaraktam, de már nem ismeri fel a gép. Feszültséget ugyan kap, de windows-t akarok telepíteni, és nem boot-ol róla, a windowsban pedíg még a meghajtót sem látja...Fel kéne valahogy telepíteni? Laptopban nem vagyok valami jártas.
2010. júl. 17. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

1) Ha nem értesz hozzá, nem kellett volna hozzányúlni.

2) Egyértelmű, hogy te nem csinálnál valamit jól. Vagy elcseszted, vagy nem jól dugdostál vissza valamit a helyére. Mert az elég kizárt, hogy pont akkor ment magától tönkre, amikor ügyködtél vele.


A hibák lehetőségének száma sokszámjegyű, így nem tudunk segíteni.

2010. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm, de mint kiderítettem, nem én voltam a ludas. Egyszerűen csak gyérül lett anno összerakva, és becsúszott egy kábel az ró mögé, ennek hála nem tudott teljesen csatlakozni. Van ilyen...
2010. júl. 19. 06:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!