Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó konfig? Minden illik...

Jó konfig? Minden illik mindenbe? Főleg grafikus tervezésre (és néha-néha játékra) használnám!

Figyelt kérdés

Konfig:

Alaplap: Asus Z8PE-D18

Videokártya: PNY Quadro FX5800 4GB

Processzor: 2 db Intel Xeon W5580

HDD: LaCie 4big Quadra 6TB

Memória: Kingston DDR3-RAM 12GB PC3-1600 HyperX

Táp: SilverStone ZM1200M 1200W

Ház: Lian Li PC-P80R

Billentyűzet: Microsoft Wireless Entertainment Desktop 8000

Egér: Logitech MX Revolution

Monitor: NEC SpectraView 3090 30"


2010. júl. 15. 09:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hááát... nem tom h a metro 2033 max minőségen leesik-e az fps 60-ra... XD


am meg minden illik mindenbe, csak ezek a cuccok fél év múlva az áruknak a 80%a alatt lesznek, az biztos

2010. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
szóval akkor később érdemesebb lenne megvenni?
2010. júl. 15. 10:08
 3/20 anonim ***** válasza:
Szóval te vagy az aki elvitte az ötös lottó főnyereményét! :@
2010. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jézus Istenem! Ezzel te mégis mit akarsz? :O Modellezni akarod az ősrobbanást részecske szinten? Vagy ki akarod számolni mekkora erő szabadul fel egy Chuck Norris féle körbeforgópörgőrugásnál?
2010. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Amúgy KAMU! Ház: Lian Li PC-P80R és ha ez jobban megnézitek ATI ház szóval nem passzol!
2010. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
De most a ház az mindegy nem? Most attól, hogy ati van ráírva miért ne lehetne benne nvidia?
2010. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

bárcsak az lennék...

egyébként még mielőtt sok ilyen hülye válasz jön elmondanám, honnan lenne erre pénzem:

grafikus tervezést végeztem egyetemen, most pályakezdő vagyok ösztöndíjjat kaptam, amit eltettem (nem szórtam szét) és ebből lenne pénzem egy ilyen gépre + mivel már dolgoztam is egy helyen, abból is tettem el!

amúgy meg nem hinném, hogy egy több milliárdos lottónyeremény kellene egy 3.981.486FT-ba kerülő szg-hez...

2010. júl. 15. 10:24
 8/20 A kérdező kommentje:

ma 10:16

ha nem értesz hozzá minek írsz? most attól, hogy az van ráírva, hogy ATI akkor ha belerakok egy nVidia-t sztrájkolni fog a ház vagy mi? attól, hogy ATI van ráírva nVidia simán lehet benne...

2010. júl. 15. 10:34
 9/20 anonim ***** válasza:

Én csak a dizájnt néztem Mr. NAGYOKOS egyetemista!

Thermaltake Element V NVIDIA Edition ha vársz egy kicsit akkor ilyet is vehetnél de te tudod mi a jó hiszen te vagy a nagy gépmágusok nagy mestere! Elnézést! :D

2010. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A grafikus tervezés alatt mit értesz?


Mert nem hiszem, hogy egy photoshophoz ekkora gép kéne...:)

3ds maxhoz, meg kell a processzor, de nem tudom, hogy egy quadro mivel tud többet, mint pl egy mai fermi gpu gyorsítás terén.

Én a 2 magos procimmal és 4 gb rammal tervetgettem 3ds maxban és a renderelésen kívül semmilyen hátrányban nem voltam, pedig nem kis modellek voltak.


Amúgy azért szólnak be neked, mivel ha egy ilyen kérdést nem hiszem, hogy a gyakker.hu-n kéne feltenni:D

2010. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!