Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Phenom X3 CPU mellé jó a...

AMD Phenom X3 CPU mellé jó a Radeon HD5750/5770 VGA?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kihasználják egymást, nem túl gyenge a CPU a VGA-hoz képest? Az alaplap M2N-X Plus és a RAM 2GB DDR2-800.
2010. júl. 13. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz, ellenben 2GB bizonyos esetekben kevés lehet.
2010. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én megvenném azt a 4magosat nyugodt szívvel...:D tudom picit drágább, de a 3 magos szerintem nem éri meg :( de ez csak az én véleményem, nem kell fikázni :@! tehát szerintem vedd meg a 4 magos phenomot, nem fogod megbánnii ;)
2010. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Használtam vettem 3magosat, 4magosat sehol sem találtam, nem nagyon akarják eladni az AM2-es CPU-kat mert ritka és boltokban sem nagyon van már csak AM3-as Athlon II vagy Phenom II.
2010. júl. 14. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
2 magos phenom 550-et kellet vna venni abból kát kattintás és lehet Phenom X4-et csinálni.
2012. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!