Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop miert nem alszik el...

Laptop miert nem alszik el magatol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Par hete elallitottam valamit... :D De azota elvileg visszaallitottam eredeti helyzetbe, megsem alszik el magatol.

Na... ez azert lenne fontos, mert sorozaton, filmen szoktam elaludni es nem igazan ebredek fel, szoval minden este lemerul a gep. :/ Ezelott ha vege lett a sorinak, 5 perc es mar aludt is...

Valakinek otlete?



2019. aug. 6. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Windows/Energiagazdálkodás
2019. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adjál neki altatót, vagy keverj le neki egyet. Biztos siker.
2019. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CspCsj ***** válasza:
60%

Pár lehetőség:

1.

Gépház > Rendszer > Energiagazdálkodás > További energiabeállítások > (aktív/kijelölt) Séma energiabeállításainak módosítása > Séma alapértelmezett beállításainak visszaállítása > Módosítások mentése


2.

Gépház > Frissítés és Biztonság > Hibaelhárítás > Áramellátás > A hibaelhárító futtatása

Forrás: [link]


3.

Rendszergazdaként indított parancssorba add ki a következő utasításokat:

powercfg /requests

powercfg /devicequery wake_armed

Az első parancs az alvást megakadályozó szolgáltatásokat sorolja, a második azokat a hardvereszközöket, amik akadályozhatják az alvó állapotot.

Példák a lekérdezések alapján talált szolgáltatások/eszközök letiltására:

powercfg /requestsoverride driver srvnet

powercfg /devicedisablewake "Intel Gigabit Network Connection"

Forrás: [link]

2019. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!