Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fujitsu Siemens Amilo L7300...

Fujitsu Siemens Amilo L7300 laptopom van. Menthető?

Figyelt kérdés

Szóval, üzem közben a képernyő teljesen elsötétült ...videokártya működik, mert monitor rácsalakoztatással tökéletes a kép... az LCD nagyon sötét szinte fekete, de nagyon haloványan látszanak rajta az ablakok...a problémát nehezíti, hogy a képernyő világosítását a billentyűzetről lehetne megoldani, ha pont az a gomb nem lenne kinyiffanva, tehát ezt sem tudom megoldani...


sajna nincs pénzem másik gépre, mielőtt ajánlgatná valaki, viszont, ha van valami esély a javításra, talán beruháznák, némi használt alkatrészbe...


2010. júl. 12. 10:03
 1/7 Novobá ***** válasza:
Szerintem igen habár az ára márkafüggő, mindenképp több szervizt nézz meg ha valami durva árat mondanak
2010. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy hol laksz de ha budapesti vagy akkor ajánlok egy boltot.

[link]


blahánál van egyedül ennyi a gondom vele, ott lehet hogy tudnak neked segíteni!

2010. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

rosszul fogalmaztam, nem fogok szervizre költeni, megcsinálom én ;)


de azóta megvan a hiba: állítólag a képernyő mögötti fénycsövek éghettek ki, egy 5000-esből meglesz a javítás, ha minden igaz...szóval a napokban szét fogom kapni és meglátjuk ;)


de a párom összeszedte az összes alkatrészt itthon, ha szerzek egy használt procit, akkor lesz asztali gépem is, mert minden egyéb van, köztük egy sose használt videokártya :D

2010. júl. 15. 10:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 15. 10:21
 5/7 A kérdező kommentje:
második ez a bolt nagyon jó, bár mostanában nem megyek Pestre, de jó tudni, hogy hol lehet alkatrészt szerezni :)
2010. júl. 15. 10:24
 6/7 anonim válasza:
Szia! Nekem is L7300as laptopom van és ugyanaz a problémám mint neked, h egyszer csak elsötétült a monitor, de a háttérben még látszik vmi. Fogadok, h ugyanaz az én gépem baja is, mint a tiednek volt. Végül hogyan oldottad meg a problémát? A fénycső vagy az inverter volt a rossz? Nekem sincs pénzem, száz éve ezt a gépet használom és nincs pénz újra. Köszi a segítséget!
2010. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
áll a szekrényben, nekem sem volt rá pénzem...
2010. dec. 7. 07:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!