Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Már hónapok óta gondolkodom...

Már hónapok óta gondolkodom rajta (bővítés), mit tegyek, mert az őrületbe kerget a dolog?

Figyelt kérdés

EZT AZÉRT ÍROM, HOGY ÉRTSÉTEK MI A LÉNYEG!


Már karácsony előtt elkezdtem gondolkodni egy Xbox 360 vásárlásán. Aztán beszéltem apámmal, és mint szokott más dolgokról, erről is lebeszélt. Ezért nem lett Xbox-om karácsonyra... Viszont március táján megint beszélgettünk, és olyan jó érveket hoztunk fel egymásnak, hogy félbehagytuk a beszélgetést. Aztán kinéztem egy játékot, és ahhoz meg jobb gép kéne, tehát az eddig összegyűjtött 30-40 ezret átneveztem Xbox alapból PC alapra... De közben kijött egy rakat játék Xbox-ra ami nagyon kéne, de mivel nincs emulátorom, se Xbox-om meg kell várni a PCs változatot, de azt mondták, teljesen befejezták a munkálatokat, tehát buktam... Már karácsony óta b*ssza az agyamat, hogy most akkor mi legyen? Fejlesszem a gépemet, vagy vegyek egy Xbox 360-at, mert manapság már Xbox-ra minden kijön, vagy ami nem, az PC-re se! Tehát Itt állok egy tavalyi évhez képest javított Bizonyítvánnyal, és elegendő pénzzel egy Xbox 360 vásárlásához, valamint egy TV-vel amin élvezhető lenne a játék... Apám már azt mondta én tudom... És ebben kérem segítségeteket, hogy vegyek-e Xbox-ot, mert a PC fejlesztésről lemondtam, mivel a kinézett játék megjelenik Xbox-ra is, vagy ha PC-re kell, akkor elég erős a gépem hozzá...

Tehát még1x: VEGYEK-E XBOX 360-AT???


2010. júl. 10. 18:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és közben ugye jöttek olyan pletykák, hogy leállt a sima Xbox 360 gyártása, és már csak az Xbox 360 slim-et gyártják... Tehát egy plusz agyb*szó dologgal bővült a listám amellettm, hogy vegyek gyorsan, ha akarok...
2010. júl. 10. 18:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem XBOX-ot vegyél. Mert rettenetesek a játékok gépigényei számítógépre. folyton bővitsd hogy ez elindulujon stb. xboxxal jobban jársz. a gép pénzkidobás ha játszani akarsz rajta. de ez az én véleményem
2010. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak apám ezt nem érti meg, mert azt mondja, "majd játszol vele, ha lesz új videókártyád"... De mindig ez van, és amióta a gépfejlesztéssel könyörgök neki (kiszámítottam) már 6x kellett volna új dolgokat kapni a gépembe, ígérete szerint mindenből a legjobbat... De 1x SEM lett fejlesztve... Történetesen akkor karácsonyra (utó-ajándékként, de már tudtam h ez lesz :P) az Assassin's Creed 2-t kaptam és majdnem kellett venni egy új vidi kártyát, de végül megoldódott. Szal 6 éve már ugyan az van a gépembe...
2010. júl. 10. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor Xbox! Nekem is ilyen anyám! :) mindig igérget aztán soha nem kapom meg mert másra kell a pénz stb.. :)
2010. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért gyerekek ne gondoljátok hogy a szülőknek olyan könnyű! 21 évesen teljesen öneltartó vagyok mert anya nem bír eltartani! Úgyhogy ne bántsátok azért a szülőket, mert másra kell a pénz. Ha nem fizeti be a villanyszámlát azért, mert az Xboxra ment el a pénz, majd kikötik a villanyt, akkor cseszheted az Xboxot mert nem tudsz vele hol játszani, hisz mint a Xbox, mind a TV elektromos.
2010. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az egy dolog h télleg kelhet valamire a pént, de nekem megígérik aztán szarnak rá :D na mind1 már vettem box-ot szülinapi pénzből
2010. aug. 9. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!